O tomto webu

Jsem Tomáš Bleša – chlápek po čtyřicítce, co má jednu manželku, tři děti, jednoho psa a jednu firmu. Mám hodně zálib, a to z těchto stránek dělá obsahově zmatené místo. Úplně nejvíc mám rád programování a to zaplňuje většinu mého bdělého stavu. Když mě kolegové vyruší, tak se chvilku dokážu tvářit jako manažer, obchodník, marketér, prostě podnikatel. Je to ale pouze na nejnutnější dobu. Za chvilku už zase něco ťukám algoritmy do klávesnice.

Kdyby vás zajímalo, co mě živí, tak ze všeho nejvíc vývoj a prodej informačního systému InTouch CRM. To je takový software, pro řízení firmy a obchodního týmu. Je to moje dítě, kterému se věnuji už 16 let (hergot, teď mi došlo, že to je už teenager). Pak taky provozuju zpravodajský agregátor PraveDnes.cz. To je šikovný web, kde se najednou dozvíte všechno, co se děje.

Články nepíšu moc často. Většinou je to ve vlnách. Jsou ale o všem možném, kromě politiky. I když, jak se člověk může efektivně politice vyhnout? Těžko. Když píšu, tak o tom, co mě zajímá: tvorba softwaru, jídlo, dýmky, doutníky, udírna, dobrá Whisky, japonské meče, střelné zbraně, komiks (Kája Saudek rulez), jak by měla fungovat firma, jak by měla fungovat společnost, jak by měl fungovat vesmír a jak bych měl fungovat člověk.

Mimochodem, najdete mě také na Twitteru a Facebooku i když si nejsem jistý, že tam budu pořád aktivní.

Komentáře nejsou povoleny.