Co si takhle zmapovat věci, které máte dělat

Sobota, mám hravou náladu a tak jsem přemýšlel nad tím, jak se rozhodnout, v jakém pořadí máme provádět úkoly, které se na nás hrnou. Jestliže máme hromadu úkolů, které dělat musíme, máme nebo chceme, jak jim stanovit prioritu? Uvědomuju si, že priority nemám moc rád. Docela se přikláním k názoru, který jsem četl dnes ráno na internetu. Byl zhruba v tom smyslu, že když nevíme, co máme dělat, tak si prostě máme zvolit náhodně a neřešit to. Boxer Calvin Klein Outlet Dává mi to určitý smysl. Jestliže mi hrozí nějaký úkol, jediné, co bych asi měl řešit je: udělat/neudělat. Pokud zvolím udělat, pak by asi mohlo být jedno kdy udělat. Pokud mám hromadu úkolů, o kterých už vím, že je chci udělat a čas na jejich realizaci je X, a pokud rozhodování o prioritách a pořadí zabere Y času, pak celkový čas, který spotřebuji je X+Y. Y hodin žongluji s prioritami a X hodin opravdu makám. Z toho by se dalo odvodit, že když priority nebudu řešit, tak spotřebuji jen X hodin. Bikini Calvin Klein Takže, X < X+Y ! Jak se mi to jeví, tak je třeba odpovědět na otázku, jestli kecání o prioritách, které mě okrade o Y hodin, povede k natolik lepšímu pořadí realizace, že to nějak zlepší můj život. Calzoncillos CK Baratos No, já nevím. Vy víte, jestli ano? Poskytne jakákoliv sofistikovaná metoda organizování priorit výhodu oproti tomu, když se podívám a intuitivně hrábnu po čemkoliv, co mi přijde dostatečně důležité? I když jsem napsal, co jsem napsal, udělám teď asi něco, co možná nečekáte. Calvin Klein Underwear Mujer Nabídnu vám nástroj, který jsem si dnes vymyslel. List papíru, který můžete použít pro utřídění činností, co děláte nebo úkolů, které vás čekají.

Tomáš Bleša
Jednatel a majitel společnosti ANNECA s.r.o., která se zabývá zaváděním CRM systémů v menších a středních firmách. Stěžejními produkty firmy jsou systém InTouch CRM a server www.pravednes.cz.

komentářů 5

  1. Hello There. I found your blog using msn. This is a really well written article. Ill make sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the post. I will definitely return.

  2. I do accept as true with all of the concepts you have offered in your post. They’re really convincing and will definitely work. Still, the posts are very brief for beginners. May you please extend them a little from next time? Thanks for the post.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *